blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Stylizacja wyrafinowana: klasyka z błyskiem.

Śnieżna bluzka oraz czarna spódnica to zestaw kojarzony raczej tradycyjnie, pomimo tego nie musi tak być. Stylizacja elegancka w duchu uczniowskiego mundurka nabiera dojrzałego charakteru dzięki wyrafinowanym materiałom i dodatkom.
W tym zestawie biała bluzka ma ponadczasowy, dopasowany fason i jest zapinana na pętelkę, bo skrzydełka kołnierza nie są tradycyjnie zgięte, lecz nieskomplikowane oraz usztywnione, co od razu dodaje koszuli szyku. Stylizacja elegancka bywa podkręcona skórzaną, ołówkową spódnicą, która zastępuje klasyczny model z tkaniny. Taka tkanina nadaje jej nieco awangardowego charakteru oraz przekonuje, iż zakładająca ją kobieta jest pewna siebie.
Stylizacja elegancka nie byłaby kompletna bez butów na obcasie. My proponujemy błyszczące, srebrne buciki o modnym, głęboko wyciętym kroju i z geometrycznym, wydłużonym czubkiem okrywającym stopę na skos. Nieszablonowe buty nadają styl kolejnym dodatkom. Szyję zdobi wyrafinowany naszyjnik na wisiorku, który ozdabia wiele połączonych ze sobą błyskotek. Błyszczące ozdoby widoczne zza połów koszuli nie popsują stylizacji, lecz zwrócą uwagę. Na przegub ręki proponujemy lekki, srebrny zegarek na bransolecie ozdobionej przez szkiełka będącej przy kopercie. Kopertowa torebką w stylu color-blocking łączy czerń z szarością i można ją trzymać w dłoni lub na pasku.
flower-power-297x246
Ogólnie elementy wyrafinowanej stylizacji łącznie z linkami do shopów umieszczone są w galerii – kliknięcie w nazwę wybranej rzeczy przenosi na stronę towaru.
tekst dostepny na stronie http://e-modnisia.com.pl/pol_m_Torebki-180.html