blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Bicze wodne i hydroterapia na potencję- czesc 2

impotencja1

Akupresura to procesy polegające na uciskaniu konkretnych miejsc na stopach. U mężczyzn trzeba pobudzać receptory zlokalizowane na piętach. Trzeba zgiąć nogę w kolanie i delikatnie naciskać na pięty. Zabieg trzeba zacząć od ledwo wyczuwalnych muśnięć i stopniowo regulować siłę nacisku. Każdą stopę trzeba uciskać przez około 5 minut.
Panie gwałtowniej reagują na pobudzanie miejsc zlokalizowanych wzdłuż odcinka lędźwiowo-krzyżowego, w odległości 3 cm od wyrostków kręgowych. Dotykanie tych miejsc jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie gry wstępnej. Panie mogą się odwdzięczyć masowaniem punktu tuż nad owłosieniem łonowym swojego partnera. Pobudzą w ten sposób penisa. Dzięki szybkim masażom życie seksualne tania viagramoże być bardziej udane.
Na uszach znajdują się receptory, które tak samo jak te umieszczone na piętach odpowiadają za rozpoczęcie reakcji seksualnych. Uciskanie tych miejsc poprawia pracę narządów płciowych. Takie masowanie może pozytywnie wpłynąć na problemy z potencją.
Masaż uszu nie może trwać dłużej niż pięć minut. Jeśli kochankowie chcą spróbować uciskania konkretnych punktów, to trzeba udać się do seksuologa lub specjalisty medycyny naturalnej – oni pokażą szczegółowo, jakie punkty należy naciskać i w jaki sposób.
tekst dostepny na stronie tania kamagra