blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Dlaczego ci się nie chce kochać?

indeks1

Co niszczy chęci do uprawiania seksu?

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny to nie to samo, co kłopoty ze wzwodem lub impotencja. Mężczyźni, którzy mają zbyt niskie libido lub nawet jego brak, mogą uzyskać erekcję, nawet, jeżeli utracili całkowicie zainteresowanie seksem.

Brak zainteresowania seksem u mężczyzny może być wywołany bardzo rozmaitymi czynnikami, które zawierają zarówno problemy fizyczne oraz psychiczne. Te pierwsze to na ogół choroba alkoholowa, uzależnienie od narkotyków, otyłość, anemia, niski poziom testosteronu, cukrzyca albo działania uboczne niektórych leków.

Pośród psychicznych przyczyn niskiego libido lub wręcz jego braku wymienia się depresję, stres, utajony homoseksualizm oraz kłopoty w związku. Niskie
tania kamagra libido może także wystąpić u niektórych mężczyzn z powodu zahamowań spowodowanych traumatycznymi przeżyciami w wieku dziecięcym.

Nerwowe sytuacje

Większa część mężczyzn doznaje stresu z powodu trudów w pracy lub problemów w związku bądź w rodzinie. Może to prowadzić do znacznego obniżenia libido. Bez względu na przyczynę stresu, organizm człowieka ma genetyczną tendencję do reagowania na niego przygotowaniem do walki lub ucieczki. Z tego powodu wytwarza hormony takie jak kortyzol oraz adrenalina, które w naturze mają zachęcać go do działania. Trudno jednakże po otrzymaniu reprymendy od zwierzchnika zacząć go bić lub uciekać, wskutek tego zwykle dławimy tę naturalną reakcję, powodując, że skumulowana energia oraz napięcie nie znajdują ujścia. Jeśli przez długi okres czasu trwasz w podobnej sytuacji nie próbując rozładować swoich nerwów, możesz liczyć się z ujawnieniem się jego skutków zdrowotnych, w tym trudności seksualnych, takich viagra bez recepty jak brak popędu płciowego albo brak zainteresowania seksem.