blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Łatwe? To do dzieła, a raczej do łóżka!

Apetyt seksualny zależy przede wszystkim od naszego nastawienia – jeśli mamy motywację do podjęcia zbliżenia, zapewnia nam ono satysfakcję, czujemy się atrakcyjni, bezpieczni (tak, tak, to ważne nie tylko dla dziewczyn!), doceniani przez partnerkę a sama aktywność seksualna jest identyczna z naszymi upodobaniami, najprawdopodobniej nic nie stanie na przeszkodzie żeby czerpać z niej jak największą satysfakcję. Jednakże popęd seksualny, choć jest sprawą ducha, uwarunkowany jest także od potencjału ciała. potencja
Dlatego poza zadbaniem o adekwatną oprawę zbliżenia, warto 6749-6607-ico-wu.jpgprzygotować wcześniej swój organizm, aby sprostał zadaniom, które pragniemy przed nim postawić. Istotny jest sen, ruch, zdrowa dieta i wyrzeczenie się używek (picie zbyt dużej ilości kawy albo piwa działa niezmiernie ujemnie na możliwości erekcji, nie ma też odpowiedniej liczby wypalanych papierosów – każda ilość obniża sprawność seksualną!).

Poza wymienionymi w artykule wskazówkami, każdy z nas jest w stanie wymienić parę własnych, które sprawiają, iż ochota na seks wzrasta. Czy jest to nasz ulubiony rodzaj odpoczynku, masaż, gorąca kąpiel: próbowanie smacznego i pomysłowego jedzenia: miło oraz sielankowo lub czynnie oraz ekscytująco spędzony dzień, czekanie na realizację fantazji seksualnej uzgodnionej wcześniej z partnerką… Mniejsza o to jaki mamy sposób na zrelaksowanie się oraz spędzanie czasu tu i teraz z drugą osobą, istotne jest aby go nie zaniedbywać!
wiecej tutaj viagra bez recepty