blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Przyczyny niepełnej erekcji

2020-4611-ico-wu.jpg

Kłopoty z erekcją są intymnym problemem. Siłą rzeczy potencja dla niektórych jest oznaką ich męskości. To sprawia, że panowie nie tylko nie chcą (nie umieją) wspominać o tym problemie, ale nawet sami nie chcą się do tego przyznać. Zaburzenia erekcji to ogromny test dla każdego kochanka. Mimo to panowie powinni pamiętać, że są to zaburzenia wyleczalne. Trzeba tylko pokonać wstyd i zgłosić się do seksuologa. Polepszenie erekcji jest możliwe.
1. Przyczyny kłopotów z erekcją
Problemy ze wzwodem, zaburzenia ejakulacji to dość powtarzające się schorzenia. Dotyczą średnio 10 procent męskiej części społeczeństwa. Problem wzmaga się, bo zwiększają się czynniki powodujące problem z erekcją. Dostrzega się częstsze zachorowania na
erekcja cukrzycę, choroby układu sercowego oraz stany depresyjne. Kłopoty z erekcją mogą obejmować facetów w każdym wieku. Różnorodne będą powody zachorowań.

U młodych mężczyzn, czyli przed trzydziestką zaburzenia najczęściej będą miały podłoże psychologiczne. U mężczyzn w sile wieku zaburzenia mogą być wynikiem różnych dolegliwości. Niepełna erekcja czy też jej brak mogą być spowodowane schorzeniami układu krążenia.
tekst dostepny na stronie tadalis