blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Sposoby na silniejszy wzwód

avatar_99_page

Jeżeli zależy ci na silniejszej erekcji, musisz regularnie trenować

Przemieszczaj się pieszo i podskakuj zamiast pchać się do taksówki

Jeżeli zależy ci na mocniejszej erekcji, powinieneś regularnie trenować. Poprawa ogólnego stanu twojego zdrowia i formy wpłynie zdecydowanie dodatnio na stan zdrowia twojego członka. Badania dowodzą, że faceci, którzy przechodzą każdego dnia trzy kilometry, mają pięćdziesiąt procent mniej kłopotów z erekcją w porównaniu levitra do mężczyzn, którzy wolą siedzący tryb życia. Zawężanie się tętnic jest jedną z istotnych przyczyn braku wzwodu. Żyły funkcjonują na optymalnym poziomie jedynie wtedy, gdy się systematycznie ćwiczy. Nie trzeba od razu wykonywać wszystkich skomplikowanych ćwiczeń penisa, aby pomóc mu być we wzwodzie jak najdłużej. Niezmiernie łatwe ćwiczenie, jak przechadzka zamiast zamawiania taksówki na małe dystanse już wystarczą, żeby zainicjować widzialną różnicę błyskawicznie i w komfortowy sposób. Potocznie mówiąc, żeby kogoś przelecieć, najpierw przeleć się na pocztę.

Jak pomaga ziewanie?

Gdy ziewasz, to naprawdę możesz mieć erekcję. Dzieje się tak dlatego, ponieważ zarówno ziewanie jak i erekcja są wynikiem istnienia nietrwałego, jednak niezwykle aktywnego biologicznie związku chemicznego, zwanego tlenkiem azotu. Kiedy substancja ta zostanie już wytworzona w mózgu, ma poniekąd przed sobą dwie drogi: może przemieścić się do ust albo do penisa. Nigdy nie zauważyłeś małego drżenia tam na dole podczas ziewania? Jest to rezultat tego, iż tlenek azotu powędrował zarówno do ust jak i twoich okolic między nogami. Zacznij więc częściej ziewać i uwalniać więcej tlenku azotu dla silniejszej erekcji. Tylko uważaj z tym ziewaniem w miejscu pracy, bo cię uznają za leniucha.

Śpij długo i dobrze

Po stosunku twój penis jest przeważnie zmęczony. Musi zregenerować siły. Toteż niezmiernie istotne jest, żebyś zaznał tyle snu, ile tylko będzie możliwe. Podczas odpowiedniego snu zdrowy mężczyzna zaznaje pięciu-sześciu erekcji, ale niekoniecznie jest to sytuacja do wykorzystania z partnerką. W ten sposób twoje ciało raportuje ci, iż twój członek jest kamagra w zelu zdrowy i gotowy znowu do użycia. Twój członek “ładuje się” podczas snu. Tak więc dla silnej oraz zdrowej erekcji, spokojny oraz długi sen jest niesłychanie istotny.