blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Z czego wynikają kłopoty ze wzwodem?

problemy-z-potencja-7-przyczyn-problemu-z-potencja
Jak mówią statystyki problem z erekcją występuje raz na 5 stosunków, tym samym można określić, że może się to zdarzyć przynajmniej raz w karierze seksualnej każdego mężczyzny. Dowiedziono, że przyczyny niewystępowania wzwodu mogą być różnorodne, inne w przypadku panów w wieku lat 20, a inne u sześćdziesięciolatka.
Wzwód pojawia się w momencie pobudzenia ośrodka erekcji, który znajduje się w rdzeniu kręgowym. Penis wypełnia się krwią, następuje wzwód. Problem z erekcją powstaje, kiedy wzwód nie pojawia się wcale albo nie utrzymuje się wystarczająco długo, by dało się odbyć pełny stosunek. Mówi się o rzeczywistym problemie ze wzwodem, gdy komplikacja następuje przynajmniej w 75% prób i utrzymuje się to przez długi czas. Jednorazowa niedyspozycja nie musi wskazywać na problemy z potencją. Niżej prezentujemy najczęstsze przyczyny problemów z potencją.
1.Stres i zmęczenie. W sytuacji, gdy spędzamy znaczącą część dnia podczas pracy lub żyjemy tylko i wyłącznie pracą, na wieczór możemy nie mieć siły oraz chęci na stosunek. Warto wtedy zadbać o niwelowanie sytuacji stresowych, relaks cialis i rozsądne podejście do pracy.
2.Brak drożności naczyń krwionośnych. Jeśli w naczyniach krwionośnych zaczynają tworzyć się zaburzenia miażdżycowe, krew musi przedostawać się przez żyły z większym trudem. Może to blokować normalny napływ krwi do prącia i brak lub niepełny wzwód.
3.Nikotyna. Z analiz przeprowadzonych przez specjalistów jasno wynika, że wypalanie jednej paczki dziennie aż u 3/4 badanych doprowadza do impotencji. Prócz problemów z potencją papierosy wpływają na zmniejszoną produkcję plemników, a także ich mniejszą ruchliwość.

tekst dostepny na stronie potencja