blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Climax Control – Wypróbuj sposób, dzięki któremu masz szansę doprowadzić większość pań do szaleństwa.

Czy kiedykolwiek po stosunku czułeś, że czegoś zabrakło i Twoja znajoma nie ubiegła w całości zaspokojona? Kobiety potrzebują dużo czasu, by poczuć całkowitą satysfakcja z seksu i doświadczyć orgazm, niż my mężczyźni. Jeżeli przydarzył Ci się kiedyś przedwczesny wytrysk to wiesz, o czym mowa. Mimo tego, że Twoja kobieta starała Ci się powiedzieć, że obecne nie problem, co jedyny wiesz, że nie udało Ci się jej w cali zaspokoić. Jeżeli daje Ci się to szczególnie, ona zapewne w tyle stracić cierpliwość.

Długi seks płaci się być sygnałem do dobrego związku. Twoja partnerka może opowiedzieć o Tobie i Twoich „łóżkowych wyczynach” swoim koleżankom, gdy zatem Ty zdecydujesz się wyjść naprzeciw jej życzeniom.

Na wesele jest możliwość, który tak rokuje. Niewykluczone, że ze znajomą znajomą w łóżku wytrzymasz dłużej niż jeszcze. Krótkie stosunki spowodowane przedwczesnym wytryskiem lub niepełnym wzwodem mogą przejść do historii.

Formuła Climax Control może stworzyć, że będziesz w mieszkanie dłużej uprawiać seks aniżeli przed przystąpieniem kuracji. Ten specjalny czas jest możliwość zdziałać cuda – Twoja kobieta zapewne zapomni o otaczającym ją świecie.

Brak całkowitej erekcji w trakcie związku to szybko teraz nie Twoje zmartwienie. Dzięki Climax Control nawet po wytrysku będziesz był okazja kontynuowania zabawy (jeśli zatem Twojej partnerce wystarczy sił!)

Możesz przejąć kontrolę nad wytryskiem. Potrafisz nim sterować. Szybko nie będziesz musiał zwalniać tempa, żeby zmniejszyć się przed przedwczesnym wytryskiem. Będziesz mógł uprawiać sex tak długo jak marzy o tym Twoja żona.

Climax-Control

Derminaks

Femmaks