blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Jinx Repellent Magic Formula – Raz na zawsze przerwij żale, przygnębienia i niepowodzenia.

Rytuał Jinx Repellent Magic Formula odprawiany przy pomocy dwukolorowej świecy stanowi samotnym z najsilniejszych a najczęściej wykonywanych ezoterycznych rytuałów, którego efektywność wielokrotnie potwierdzano. Czarno-bialy kolor świecy ma istotną symbolikę: czerń odpycha zło oraz zmartwienia, biel wzmacnia szczęście oraz zachęca dobrą energię.

Świeca przeprowadzana jest ręcznie z czystego wosku, posiada knot nasączony olejkami oraz sokami z szczególnie silnych ziół i roślin: mandragory, szałwii, rzepiku oraz berberysu. Do ceremoniału konieczna jest też odpowiednia formuła, która stanowiła grana obecnie w starożytności; to niepowtarzalne zaklęcie ochronne, które posiada chronić przed negatywną energią z zewnątrz, zniszczeniami i niepowodzeniami.

cechy Jinx Repellent Magic FormulaDobrze przeprowadzony rytuał oczyszczenia nasza służenie wielowymiarowe. Nie tylko chroni przed nieszczęściem i oczyszcza, ale także unieszkodliwia klątwy oraz uroki. Odgrywa olbrzymią rolę w przywracaniu równowagi życiowej, wewnętrznej harmonii, spokoju ducha i odprężenia umysłu, co we tym świecie jest wybitnie trudne. I sam proces odprawiania ceremoniału wymaga jedynie paru przygotowań: dobrego ubezpieczenia świecy, wyłączenia wszystkich urządzeń, które mogłyby rozpraszać swoją uwagę, wewnętrznego odprężenia się (można poprzedzić go medytacją). Wtedy należy zaledwie skupić się na punktu, który pragniemy uzyskać dzięki rytuałowi oraz spalić czarną część świecy.

Jinx Repellent Magic Formula

Kankusta Duo

Knee Active Plus