blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Stylizacja świąteczna: w odcieniach choinki.

Ciemna zieleń, głęboka purpura oraz błyszczące srebro oraz złoto to kolory najczęściej kojarzone z fetami. Stylizacja świąteczna także jest utrzymana w tonacjach z gwiazdkowej palety.
Stylizacja świąteczna bazuje na bordo sukience obszytej czarną siateczką. Pas i biodra eksponuje efektowna baskinka, a dekolt wykrojony w wzór serca przykuwa uwagę na biust. Sukienka bywa seksowna, ale nie odsłania zbyt wiele, a dzięki bezpiecznej długości za kolana akcentuje najbardziej zgrabne części nóg
Pozostając w atmosferze choinkowych zdobień, jako dodatek polecamy nasycone zielone buty na obcasie wyhaftowane cekinami w jednakowym barwie i ozdobione efektowną kokardką – dzięki nim bez wątpienia zrobisz furorę na rodzinnym spotkaniu.
Do odcieni choinki oraz śnieżynek nawiązuje także biżuteria.
etno-297x417
Proponujemy komplet łączący białe oraz zielone cyrkonie, składający się z owalnych kolczyków i pierścionka w srebrnej oprawie. Cyrkonie staną się zamiennikiem dla szmaragdów, to znaczy standardowych, zielonych kamieni. Dekoracja galowa zawiera także drobną kopertówkę – w tym razie doradzamy czarne, skórzane pudełeczko ozdobione srebrnym, ażurowym szlaczkiem. Dekorację w barwach choinki bezwzględnie musi uzupełnić karminowa pomadka oraz zdecydowany manikiur w takim samym odcieniu lub barwie metalicznej zieleni.
tekst dostepny na stronie sukienki wizytowe