blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Vivese Senso Duo Oil 2 – Masz dosyć tego, iż każdego dnia Twoja fryzura jest coraz mniej spektakularna? Koniec z wypadaniem włosów!

Vivese Senso Duo Oil 2 własną skuteczność bierze wprost z natury – moc naturalnych ekstraktów roślinnych i dobrodziejstwo wynikające z dużych elementów wzmacniających, jakie spotykają się w tymże serum sprawiają, że właśnie po pierwszej aplikacji może oraz czuć różnicę. To wyjątkowa formuła, która składa się nie wyłącznie na okazjonalnym upiększeniu fryzury, ale odżywia całą strukturę włosów – od ich mieszków począwszy.

Vivese Senso Duo Oil 2 – unikatowy skład w właściwych proporcjach:

* Tarczyca bajkalska – poprawia mikrokrążenie skóry głowy, odżywia mieszki włosowe.

* Arginina – pobudza produkcję keratyny, odpowiedzialnej za porost włosów.

* Kofeina – wstrzymuje przesadne wytwarzanie aktywnej formy testosteronu, pobudza cebulki.

* Wyciąg z kamelii – poprawia budowę włosa zamykając jego łuski.

* Olej kokosowy – ogranicza rozchwianie korzenia włosa, redukując podatność na wypadanie.

To jednakże wciąż niepełna lista elementów znajdujących się w Vivese Senso Duo Oil 2 oraz skupionych spośród nimi pomoce. Wyciągi z kiełków soi i pszenicy odżywiają, ekstrakt z nasion róży wprowadza do twarzy głowy naturalnych przeciwutleniaczy, natomiast obecność witamin A, C i E efektywnie zabezpiecza włosy przed destrukcyjnym wpływem wolnych rodników. Skuteczność Vivese Senso Duo Oil 2 jest udokumentowana niezliczonymi badaniami, co czyni niezbyty dowód iż warto skorzystać z plusów tego specyfiku osobiście.

Vivese

Pro Engine

Revitalum-Mind Plus

Vivese Senso Duo-Shampoo