blog.onlineonas.com.pl

blog.onlineonas.com.pl

Vivese Senso Duo Shampoo – Osłabione włosy? Potrzebujesz preparatu, który zlikwiduje tenże kłopot oraz polepszy stan Twoich włosów raz na zawsze? To znalazłaś!

Łamliwe, słabe oraz wypadające włosy to nie najpopularniejszy kłopot, z którym często konfrontują się aktualnie nie tysiące, ale miliony Polaków i Polek. Przyczyną może istnieć niezdrowa dieta oraz niezdrowe nawyki żywieniowe, brak odpowiednich substancji odżywczych, w tym witamin i biopierwiastków czy przechodzona właśnie choroba. Vivese Senso Duo Shampoo to dermokosmetyki, które łączą dwa w samym: skuteczność szamponu wzmacniającego zmęczone włosy oraz efektywność olejku, który zmienia ich obraz i budowę. Dzięki właściwie dostosowanemu składowi oba produkty nawzajem się uzupełniają, stanowiąc funkcjonalną oraz działającą ochronę dla włosów. Co ważne, idealnie nadają się również dla pań, jak oraz dla mężczyzn, zatrzymując się ratunkiem dla zmęczonych włosów.

Niezawodne ekstrakty roślinne

Skład kosmetyków powoduje, iż cały olejek i wyciąg pełni zupełnie inną rolę, wpływając na drugi element włosa:

– biorąc go do wzrostu,

– chroniąc przed łamaniem,

– wspierając i pobudzając naruszone cebulki.

Wspierają w współczesnym ujęte w nim ekstrakty roślinne, wśród których warto przytoczyć wyciąg z kiełków soi oraz pszenicy, z kamelii oraz argininę. To odpowiednio te składniki decydują o dobrym funkcjonowaniu materiału również zawierają niezwykłe miejsce w toku profilaktycznym, który umacnia budowę włosów, przeciwdziałając ich wydawaniu, i co za czym idzie, nawet do 60% redukując ryzyko łysienia!

Vivese Senso Duo Shampoo

Vivese Senso Duo Oil